mht, gerek kamu gerekse havaalanlarında üstlendiği projeleri hızla tamamlamakta...

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Genel Müdürlüğü (SYDGM) Ankara, Data Center (Veri Merkezi) Projesi Systimax ürünleri kullanılarak başarı ile tamamlanmıştır.

Sivas Havalimanı, Yapısal Kablolama Sistemi montaj ve testleri ile ağ aktif cihazları kurulumu tamamlanmış ve sistemler başarıyla devreye alınmıştır.
Marriott grubunun butik otel serisinin 2. oteli İstanbul'da açıldı. Marriott Edition Istanbul ilklere öncülük ederek en son teknolojiye sahip Quadriga Sensiq  interaktif tv sistemi çözümünü tercih etti. Sensiq ile Edition otel onlarca görsel içeriği hem HD hem de SD formatta müşterilerine sunabilmekte, misafirleri ile olan ilişkisini HD menü sayesinde görsel olarak en üst seviyeye çıkartmakta.mht, Edition Hotel'e bundan sonra da en iyi hizmeti vermeye devam edecek.
TAŞINDIK !..   1 MAYIS 2010 tarihinden itibaren aşağıdaki adresteyiz. Lütfen yeni iletişim ve vergi dairesi bilgilerimizi not ediniz.

Mustafa Kemal Mah. 2120. Cad. Gözüm İş Merkezi No: 5/6 Kat: 3 Çankaya 06520 Ankara/TÜRKİYE
Tel: +90 312 219 4414 (Pbx)
Fax: +90 312 219 4504

VD: Maltepe
VN: 620 050 6844

Çalışma Arkadaşları Arıyoruz ! İlgili iş ilanı için lütfen tıklayınız.

mht Quadriga ile beraber ülkemiz otellerini teknolojiyle buluşturmaya devam ediyor...
  • Hilton Double Tree Ankara, Oda İçi Eğlence Sistemi ve Internet çözümlerinin yanısıra yapısal kablolama sonlandırma, ağ aktif cihazları, otel TV setleri ve kablosuz erişim çözümleri mht tarafından sağlanacak.
  • Pera Palas İstanbul, Oda İçi Eğlence Sistemi ve Internet çözümlerinin yanısıra kablolamadan ağ aktif cihazlarına ve otel TV setlerinden kablosuz erişim çözümüne kadar Quadriga - Philips - HP - Avaya - Check Point - mht imzası.
  • Holiday Inn Şişli Hotel Oda İçi Eğlence Sistemi  Quadriga-mht tarafından sağlanıyor.
mht Quadriga ile beraber  referanslarını gün geçtikçe ilerletmeye devam ediyor işte kurulumları tamamlanan diğer otellerimiz;
  • Marriott Courtyard İstanbul Hotel
  • Sheraton Ataköy İstanbul Hotel
  • Polat Renaissance İstanbul Hotel
Her biri konusunda uzman kişilerden oluşan mht ekibi, Cairo TB3 International Terminal Building Construction projesi kapsamında tüm havaalanı bilişim sistemlerini üzerinde koşacağı network altyapısı projesini başarıyla tamamladı.
mht hava alanı projelerindeki üstün tecrübeleri sonucunda, Katar Doha'da New Doha International Airport projesi kapsamında yapısal kablolama ve wireless network altyapısı projesini başarıyla sürdürmekte.
mht yeni ekiplerle, Enfidha - Tunus'da ZINE EL ABIDINE BEN ALI International Airport projesi kapsamındaki zayıf akım ve yapısal kablolama projesini başarıyla yürütüyor.
mht, Cisco Wireless ve Express Foundation uzmanlıklarından sonra, Cisco Premier Certified Partner ünvanını aldı.